Genel Cerrahi Uzmanı

Prof. Dr. Hasan TAŞÇI

Safra Kesesi ve Safra Yolları İle İlgili Sorunlarınızı Birlikte Aşalım…

Safra kesesi ve safra yolları hastalıkları ile ilgili yaşadığınız tüm sağlık sorunlarını birlikte aşabiliriz.

Prof. Dr. Hasan TAŞÇI

Biyografi

1986 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilimdalında uzman olarak atandım. 1987 yılında Morfoloji Doçenti , 1988 yılında Genel Cerrahi Doçenti oldum. 1996 yılında Genel Cerrahi Profesörlüğüne atandım. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde 1986 yılından itibaren uygulanmaya başlanılan böbrek ve karaciğer transplantasyon ekibinde bulundum.

1992 yılında İngiltere’de Laparoskopik Cerrahi öğrenmek üzere Plymouth, Derriford Hospital’da 3 ay çalıştım.

Bundan sonraki yıllarda farklı zamanlarda, Almanya Hamburg’da European Surgical Instıtue’de laparoscopik gastric surgery, laparoscopıc colon surgery ve advanced laparoscopik kurslarına katıldım. Yine Fransa’da Strasbourg’da ve Amerika’da San Fransisco’da iki kez laparoskopik fıtık cerrahisi, laparoskopik hepatobilier cerrahi kurslarına katılıp, sertifikalarımı aldım.

1992 yılında part-time öğretim üyeliğine ayrılarak, Esnaf Hastanesi, Memorial Hastanesi Genel Cerrahi Bölüm Başkanı, Medipol Hastanesi, Türkiye Gazetesi Hastanesi ve Bahçelievler Medicana Hastanesi Böbrek Nakli Merkezi Sorumlu Hekimi ve Genel Cerrahi Uzmanı olarak görev yaptım. Şuan Liv Hospital Vadiistanbul Hastanesi böbrek nakli merkezi sorumlusu ve Genel Cerrahi Bölümünde çalışmaktayım.

Safrayollari.com

Safra Kesesi ve Safra Yolları Problemleriniz İçin Benimle İletişim Kurabilirsiniz.

Sağlık sorunları ihmal edilmemelidir, safra kesesi ve safra yolları ile ilgili sağlık problemi yaşıyorsanız siz de geç kalmadan randevunuzu alabilirsiniz.

Randevu almak ister misiniz?

Yandaki butona tıklayarak Prof. Dr. Hasan TAŞÇI'dan randevu alabilirsiniz.
Randevu Al